خانه / سه شیره / قیمت دقیق سه شیره مرغوب طبیعی

قیمت دقیق سه شیره مرغوب طبیعی

آیا تا به حال اسم سه شیره به گوشتان رسیده ؟ سه شیره مخلوطی از شیره انگور، خرما و توت می باشد. این معجون معجزه آسا بسیار پر خاصیت می باشد. در هنگام خرید سه شیره مرغوب باید دقت داشته باشید که محصول بوی ترشی و شکرک نداشته باشد. قیمت دقیق سه شیره مرغوب طبیعی

چند مدل سه شیره مرغوب داریم؟

چند مدل سه شیره مرغوب داریم؟ شیره ها از میوه ها گرفته می شود و می توان از آنها به جای قند و شکر استفاده کرد. هنگامی که قند و شکر مصرف می کنید به علت داشتن قند ساده سریع شروع به جذب شدن می کند این در حالی است که شیره ها علاوه بر داشتن قند ساده دارای قندها پیچیده تر نیز می باشند و با مرور زمان با آزاد سازی قندهای دیر جذب قند خون شما را تنظیم می کند. 

ترکیب سه شیره ی توت، انگور و خرما یک ترکیب معجزه آسا برای افراد می باشد در ادامه به بعضی از این خواص اشاره می کنیم: 

  • درمان کم خونی به دلیل وجود آهن موجود در آن بسیار موثرتر از قرص های آهن بوده است. 
  • انرژی زا می باشد به دلیل وجود کالری بالا آن باعث رفع کسلی و خستگی می باشد. 
  • پیشگیری در درمان آلزایمر به دلیل وجود فولات در آن نیز باعث تقویت حافظه می شود. 
  • برای کاهش دردهای مفصلی و رماتیسم بسیار مناسب می باشد.
  • سه شیره ملین بوده و به درمان یبوست کمک می کند.

امروزه در بازار انواع سه شیره ها را با نام ها و برند های گوناگون می توانید پیدا کنید اما باید در هنگام خرید به مرغوب بودن آن دقت فرمایید. از نشانه مرغوب بودن شیره شکرک نزدن شیره ها می باشد و همچنین باید شیره تهیه شده از قوام لازم برخوردار باشد. اگر از شیره های فله ای خرید می کنید دقت فرمایید که مزه و بوی ترشی یه هیچ عنوان احساس نشود. 

خرید ارزان ترین سه شیره صنعتی

خرید ارزان ترین سه شیره صنعتی شیره ها به انواع مختلفی تهیه می شوند بعضی از شیره ها را با آب مخلوط کرده و بعضی را با گرفتن آب آنها و حرارت دادن به دست می آیند. 

شیره ها به روش سنتی و صنعتی قابل تهیه می باشد. باید گفت سه شیره صنعتی مزایای بسیار زیادی نسبت به تهیه سه شیره سنتی دارد از جمله این مزایا این است که شیره به اندازه کافی حرارت می بیند در حالی که شیره های سنتی امکان سوختن و یا کم حرارت دیدن نیز دارند. 

برای خرید شیره صنعتی دقت فرمایید محصول خریداری را از مکان هایی که از نظر بهداشتی مورد تایید وزارت بهداشت هستند تهیه فرمایید. 

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
مشاور فروش: نصرت حداد
راه های ارتباطی:
mobile icon شماره موبایل: 09151074542
mobile icon شماره موبایل: 09151217759
fax icon فکس: 05137136735
email icon پست الکترونیکی: araztahini@gmail.com

دیدگاهتان را بنویسید