خانه / دستگاه روغن گیری کنجد / قیمت دستگاه روغن گیری کنجد خانگی | راهنمای خرید ارزان ترین آن در کشور

قیمت دستگاه روغن گیری کنجد خانگی | راهنمای خرید ارزان ترین آن در کشور

آیا می دانید قیمت دستگاه روغن گیری کنجد خانگی به چه صورت می باشد؟ این دستگاه دقیقا برای چه امری طراحی شده است و فایده ان چیست!

تاکنون برایتان پیش امده که از کنار مغازه های روغن فروشی بگذرید و دستگاه های روغن گیری مخصوص را در شکل ها و اندازه های مختلف ببینید؟ این دستگاه ها همان چیزی است که در این مقاله قصد داریم اطلاعات مفیدی را درباره آن در اختیار شما قرار دهیم. این دستگاه های روغن گیری صنعتی و یا خانگی برای گرفتن عصاره موادی غذایی مانند زیتون و کنجد مناسب است. 

دستگاه های روغن گیری خانگی و صنعتی دارای تفاوت های قابل توجهی هستند که در ادامه به آنها اشاره خواهد شد. این محصولات توسط ماشین آلات پیشرفته در کارخانه جات تولید شده و در بازار توزیع می شوند. آموزش کار با دستگاه روغن گیری به طور در سی دی های اموزش و یا دفترچه های راهنما درون کارتن کالا توضیح داده شده است. روغن گیری از کنجد و سایر مواد غذایی می تواند به کسب و کار سودآوری برای افرادی که به طور حرفه ای این کار را انجام می دهد باشد.  

قیمت دستگاه روغن گیری کنجد خانگی | راهنمای خرید ارزان ترین آن در کشور

چگونه می توان به قیمت دستگاه رواغن گیری کنجد خانگی دست پیدا کرد؟

چگونه می توان به قیمت دستگاه رواغن گیری کنجد خانگی دست پیدا کرد؟با توجه به کیفیت تولید شده دستگاه های روغن گیری خانگی، مشتریان و علاقه مندان به خرید این محصول می توانند با مراجعه به فروشگاه ها و یا نمایندگی های معتبر خرید و فروش این دستگاه ها اقدام نمایید. قیمت دستگاه دست دوم روغن کنجد و قیمت دستگاه ارده گیری خانگی نیز از مواردی است که می توانید برای هزینه کمتر و یا اشغال کردن فضای کمتر به منظور استفاده در خانه از انها بهره مند شوید. این قیمت ها به صورت لیست های به روز شده در اختیار تمامی افراد قرار می گیرد. 

البته کارخانه های تولید روغن های خوراکی با توجه به تعداد بالای دستگاه های مورد نیاز و همچنین کیفیت برند های تولید کننده، اقدام به خرید این محصولات به قیمت های مناسب و عمده می کنند. 

قیمت کنجد خام هم در کنار خریداری این دستگاه ها از فاکتور های مهم هنگام راه اندازی این کسب و کار است. یافتن مراکزی که فروش کنجد های خام را به صورت عمده و مناسب انجام دهند از مواردی است که باید به ان توجه کنید. تمامی فاکتور های ذکر شده به صورت اینترنتی در سایت های خرید و فروش محصولات و خدمات و اپلیکیشن های ارائه محصول امکان پذیر است.

تولید دستگاه روغن کنجد گیری خانگی در طرح های مختلف

تولید دستگاه روغن کنجد گیری خانگی در طرح های مختلفتولید انواع دستگاه های روغن کشی علاوه بر داخل کشور، در کشور های خارجی نیز انجام می شود. به عنوان مثال، دستگاه روغن کشی زیتون ایتالیایی توسط وارد کننده های شرکت های معتبر وارد کشور می شوند، همچنین، دستگاه های روغن گیری کنجد خانگی ساخت کمپانی های خارجی نیز در بازار یافت می شود. 

از انواع تولیدات دستگاه های روغن گیری می توان به اختصار چند نمونه از این دستگاه ها را نام برد. قابل ذکر است مواردی که در ادامه می آیند هر کدام دارای امکانات و ظاهر متفاوت هستند. 

 • دستگاه روغن گیری پرس گرم
 • دستگاه روغن گیری پرس سرد
 • دستگاه روغن کشی زیتون صنعتی و خانگی
 • دستگاه روغن گیری kk15
 • دستگاه پرس ارده

دستگاه های روغن گیری پرس گرم با بالا بردن دما اقدام به عصاره گیری میکند. البته این روش برای افراد توصیه نمی شود چرا که باعث بیماری های مختلف کبدی و گوارشی می شود. علاوه بر کنجد و زیتون، تعداد بسیاری از دانه ها برای تولید روغن های خوراکی و غیرخوراکی دیگری وجود دارد که می توان با استفاده از این دستگاه ها عصاره کشی کنید.

 • نارگیل
 • قهوه
 • بادام زمینی
 • سیاه دانه
 • هسته انار
 • هسته انگور

انتخاب بهترین سایز برای دستگاه روغن کنجد گیری خانگی

انتخاب بهترین سایز برای دستگاه روغن کنجد گیری خانگیسایز های دستگاه های روغن گیری با توجه به موارد استفاده آنها سایز بندی می شوند. سایز دستگاه های روغن کشی خانگی کوچکتر از دستگاه های صنعتی است. همانطور که از نام انها پیداست، دستگاه های خانگی مخصوص استفاده در منزل طراحی و تهیه شده است اما نوع صنعتی آن حجم بسیار بزرگ تری دارد و برای عصاره گیری مقادیر بالای دانه های خوراکی مورد استفاده قرار می گیرد. 

توجه داشته باشید که در هنگام خرید محصول مورد نظر به سایز ان دقت کافی داشته باشید چون دستگاه های روغن کشی در سایز های بسیار بزرگ که همگی مخصوص کارخانه ها هستند طراحی شده اند و خریداری ان برای منزل نادرست است. میزان سایز دستگاه ها را می توانید از روی ظرفیت جایگیری آن که به صورت کیلوگرم نشان داده می شود را متوجه شوید.

در مواقعی ممکن است نیاز به تعمیر این دستگاه ها چه از نوع خانگی و چه از نوع صنعتی برای خریداران به وجود بیاید که با استفاده از راهنمایی های لازم و مفید در سایت ها و یا دفترچه راهنمای ان امکان پذیر است. به عنوان مثال، این دستگاه ها بعد از مدت زمانی نیاز به نرم شدن اجزای داخلی دستگاه با استفاده از روغن های مکانیکی دارد. با توجه به این موارد و انجام اصولی دستورالعمل های لازم، عمر دستگاه خود را طولانی تر کنید. 

خرید و فروش دستگاه روغن کنجد گیری در کشور

خرید و فروش دستگاه روغن کنجد گیری در کشورخرید و فروش دستگاه های روغن کنجد گیر در سراسر کشور با قیمت های مختلف و کیفیت های متفاوت انجام می شود. معامله دستگاه روغن گیری کنجد نیازمند کسب تجربه کافی در این زمینه است که با کمک اینترنت و یا خود فروشندگان می توانید به ان دست یابید.

امروزه با پیشرفت تولیدات داخل کشور، شاهد ورود برند های معتبر و غیرمعتبر زیادی به بازار هستیم. این برند ها با ارائه محصولات با کیفیت های بالا با یکدیگر در حال رقابت هستند تا بتوانند تعداد بیشتری از مشتریان راضی را جذب نمایند.

 • روغن گیر اویلی
 • دستگاه های روغن کشی تهران روغن
 • دستگاه روغن گیری کلزا
 • دستگاه روغن گیری باراد

موارد ذکر شده از نمونه برند های فعال در زمینه تولید انواع دستگاه های روغن گیری هستند. با بازدید از وب سایت های رسمی این شرکت ها می توانید نسبت به قیمت و نوع محصولات تولید شده انها مطلع شوید.

مراکز فروش دستگاه روغن کنجد گیری در تهران

مراکز فروش دستگاه روغن کنجد گیری در تهرانبرای خرید دستگاه های روغن کشی می توانید از طریق وب سایت های فروش انلاین و یا مراکز پخش عمده اقدام نمایید. این مراکز با داشتن چند صد مدل از انواع دستگاه های صنعتی و خانگی اقدام به فروش انها می کنند. قیمت های ارائه شده در این فروشگاه ها اغلب پایین تر است و به اصطلاح عمده هستند. 

تهران با داشتن بیش از چند صد فروشگاه معتبر عرضه کننده محصولات روغن گیری تعداد زیادی از نیاز های مشریان خود را به صورت عمده و تک تامین می کنند. 

با کسب اطلاعات مناسب درباره ویژگی های منحصر به فردی که برای دستگاه روغن گیری از نظر شکل، سایز و برند در نظر گرفته اید می توانید برند های معتبر را انتخاب نمایند. 

فروش دستگاه روغن کنجد گیری دست دوم

فروش دستگاه روغن کنجد گیری دست دومعلاوه بر دستگاه های نو، مراکز عرضه کننده محصولات مربوطه ممکن است دستگاه های روغن گیری درجه دوم را هم به فروش برسانند. قیمت دستگاه روغن کشی کنجد دست دوم با توجه به میزان سلامت ان در اختیار مشتریان و علاقه مندان قرار می گیرد. ممکن است این تمامی این دستگاه ها کیفیت های لازم برای استفاده را نداشته باشند بنابراین نسبت به خرید خود اطمینان حاصل کنید. 

همچنین سایت های انلاین خرید و فروش محصولات متنوع از تمامی نقاط کشور می تواند گزینه مناسبی برای افرادی که به دنبال خرید دست دوم محصولات هستند باشد. 

دستگاه های روغن گیری مختلف معمولا توسط کارخانه های بزرگ روغن سازی که تعداد بالایی از این محصولات را خریداری کرده و مقادیر زیادی از روغن های خوراکی و غیرخوراکی را برای توزیع به سراسر کشور تولید می کنند.

تهیه دستگاه روغن کنجد گیری زیر قیمت بازار در کشور

تهیه دستگاه روغن کنجد گیری زیر قیمت بازار در کشوردستگاه های روغن گیری در سراسر کشور توزیع می شوند. در هر نقطه ای از کشور که باشید قادر هستید این دستگاه ها را در محدوده خود یافته و خریداری کنید. البته توجه به این نکته که کدام مراکز را برای خرید انتخاب می کنید مهم است تا بتوانید محصولی با کیفیت مناسب را از فروشنده های مذکور تحویل بگیرید. 

به عنوان مثال، محصولات روغن گیری در شیراز نیز با توجه به کیفیت محصول و اندازه انها، خرید و فروش را انجام  می دهند. این قیمت ها ممکن است با قیمت های فروش شهر های دیگر مانند تهران مغایرت داشته باشد. مراکز خرید و فروش دستگاه های روغن گیری شهر شیراز اقدام به فروش دستگاه های دست دوم نیز می کنند.

قیمت دستگاه روغن کشی دست دوم در این شهر با توجه به کیفیت و میزان سلامت آن تعیین شده و در بازار های انلاین و حضوری در معرض دید مشتریان قرار می گیرد.  

مشخصات دستگاه روغن کنجد گیری با کیفیت بالا

مشخصات دستگاه روغن کنجد گیری با کیفیت بالادر تمام دنیا، محصولات مرغوب تولید شده دارای ویژگی ها و خصوصیات منحصر به فرد خود است که ان را از محصولات نامرغوب و تقلبی در بازار متمایز می کند. دستگاه های روغن گیری هم به صورت های مرغوب و نامرغوب تولید و به بازار عرضه می شود. 

اما این دستگاه ها نیز دارای ویژگی های مخصوص به خود هستند که با دانستن انها می توانید نوع مرغوب از نامرغوب ان را تشخیص دهید:

 • برند سازنده
 • ٍثبت نشان استاندارد برای اطمینان از سلامت کالا
 • فلز و بدنه با کیفیت
 • سرعت مناسب در عصاره گیری
 • قابلیت استفاده برای مدت زمان طولانی
 • تولید روغن های بدون ناخالصی

با در نظر گرفتن موارد فوق می توانید دستگاه روغن گیری خانگی و یا صنعتی مطلوب را انتخاب کنید. 

تهیه جدید ترین دستگاه های روغن کنجد گیری خانگی

تهیه جدید ترین دستگاه های روغن کنجد گیری خانگیقیمت دستگاه های روغن کنجد گیری خانگی اگر از جدید ترین مدل ها باشند از قیمت های بیشتری نیز برخوردارند. طراحان و تولید کنندگان این دستگاه ها برای عرضه هر چه بیشتر و بهتر خدمات خود اقدام به ساخت دستگاه های به روز تر با امکانات بیشتری می کنند و بعد از تعیین ارزیابی ارزش این دستگاه ها، انها را قیمت گذاری می کنند. 

برای خریداری این دستگاه ها می توانید با استفاده از وب سایت های مربوطه و فروشگاه های معتبر جدیدترین نوع دستگاه های خانگی را تهیه نموده و مورد استفاده قرار دهید.

انواع دستگاه های مدرن روغن گیری کنجد، زیتون، ارده گیری و دیگر دانه های خوراکی توسط بزرگ ترین و معتبر ترین کارخانه های سازنده تولید می شود. 

معتبر ترین فروشندگان دستگاه روغن کنجد گیری در کشور

معتبر ترین فروشندگان دستگاه روغن کنجد گیری در کشورمیزان اعتبار شرکت ها و فروشگاه های بخش کننده دستگاه های روغن کنجد گیری بستگی بسیار زیادی به کیفیت محصولات عرضه شده در ان مرکز دارد. بنابراین، برای یافتن معتبر ترین فروشندگان در شهر های مختلف کشور باید در اولین قدم به موارد مختلفی از قبلی زیر توجه نمایید:

 • کیفیت محصولات توزیع شده
 • میزان تضمین کالا
 • پیشینه و سوابق
 • میزان رضایت مندی مشتریان سابق

از طریق موارد فوق می توانید از میزان اعتبار فروشنده و مرکز مربوطه اطمینان حاصل نمایید. این فروشندگان علاوه بر ویژگی های فوق، در ارائه قیمت های مناسب به مشتریان خود نیز تلاش می کند. اطلاع از قیمت دستگاه روغن گیری دست دوم هم از طریق این مراکز به صورت موثق خواهد بود.

کشور های وارد کننده دستگاه روغن کنجد گیری خانگی

کشور های وارد کننده دستگاه روغن کنجد گیری خانگیکشور های مختلفی در حال تولید دستگاه های کاربردی صنعتی در سراسر جهان وجود دارند. این تولید کنندگان همگی اصل کیفیت را مد نظر قرار داده و سعی در عرضه محصولات با کیفیت تر انها را به رقابت وا می دارد.

آلمان یکی از همین تولید کنندگان است. دستگهاه های روغن کشی ساخت آلمان با داشتن کیفیت مطلوب در عصاره گیری خالص دانه های خوراکی و غیرخوراکی، طرفداران زیادی را در سراسر دنیا جذب کرده است. 

این محصولات همچنین به مقادیر نسبتا بالایی در کشور وارد می شوند و در اختیار مصرف کنندگان قرار می گیرد. قیمت این دستگاه ها در مقایسه با دستگاه های ایرانی به دلیل هزینه های واردات و قیمت ارز خارجی بالاتر بوده اما برای مصرف کنندگانی که میزان خالص بودن و به طور کل کیفیت خروجی دستگاه مهم است می توان این اطمینان خاطر را داد که پرداخت هزینه بالا ارزش ان را دارد.

خریداران دستگاه روغن کنجد گیری خانگی

خریداران دستگاه روغن کنجد گیری خانگیخریداران دستگاه های روغن کنجد گیری خانگی افرادی هستند که برای ایجاد کسب و کارهای خانگی اقدام به خرید می کنند. با استفاده از این محصولات کم حجم می توان عصاره چندین نوع دانه خوراکی و غیرخوراکی را به صورت بهداشتی استخراج کرده و در بسته بندی های متنوع به فروش برسانند. این کار به عنوان یک کسب و کار خانگی می تواند برای خریدار سودآور باشد.

علاوه بر این، کارخانه های تولید کننده روغن های گیاهی و خوراکی از دیگر خریداران عمده این محصولات هستند. 

از فواید خرید دستگاه روغن گیری برای افرادی که علاقه مند به عصاره گیری دانه های روغنی هستند این است که نسبت به روغن ها مصرفی خود اطمینان حاصل می کنند و محصولات کاملا ارگانیک و درجه یک را استفاده می کنند. این فواید برای خریداران روغن های دست ساز هم صدق می کند و می توانند در کنار پخت غذا های مختلف با استفاده از این روغن ها که در طعم ان بسیار تاثیر گذار است، بهداشت و سلامت خود و خانواده را تامین نمایند.  

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
مشاور فروش: نصرت حداد
راه های ارتباطی:
mobile icon شماره موبایل: 09151074542
mobile icon شماره موبایل: 09151217759
fax icon فکس: 05137136735
email icon پست الکترونیکی: araztahini@gmail.com

دیدگاهتان را بنویسید