خانه / ارده کنجد / قیمت ارده فله | فروشندگان عمده انواع فرآورده های کنجد در کشور

قیمت ارده فله | فروشندگان عمده انواع فرآورده های کنجد در کشور

ارده یا طحینه، از دانه های کنجد بو داده شده تهیه می شود. قیمت ارده فله برای خرید به صرفه تر از نوع بسته بندی آن می باشد که می توان به راحتی با مراجعه به فروشگاه های عمده فروشی این محصول اقدام به خریداری کرد.
 در حال حاضر در بعضی از روستا ها و شهرستان های کشور مخصوصا مناطق غربی کشور مانند یزد، اردکان، ارده کنجد تولید می شود و به صورت فله ای و به شکل مستقیم از تولیدکننده خریداری و به فروش می رسد، خریداران می توان با مراجعه مستقیم به این شهرهای مانند اردکان اقدام به خرید ارده کنجد اردکان کنند.

قیمت ارده فله | فروشندگان عمده انواع فرآورده های کنجد در کشور

عوامی که در فروش ارده تاثیر گذار اند؟

عوامی که در فروش ارده تاثیر گذار اند؟مراکز متفاوت ارده فروشی تهران با توجه به کیفیت محصول خریداری شده، ارده کنجد را با قیمت متناسب و با کیفیتی عالی به خریداران در شکل عمده و یا خرده ارائه می دهند. باید توجه داشت که قیمت ارده فله، همیشه از خرید به شکل بسته بندی آن، نرخ تمام شده ی پایین تری دارد که برای خریدار می تواند کاهش قیمت خوبی ایجاد کند.
یکی دیگر از عواملی که به فروش ارده در قیمت پایین کمک می کند این است که به شهرهای تولید کننده ارده نزدیک باشید، هر چقدر به این شهرهای نزدیک تر باشید خرید ارده برای شما به صرفه تر خواهد بود و این موضوع به دلیل کم شدن هزینه ی حمل و نقل و دیگر هزینه های جانبی می باشد.

اگر دوست دارید ارده ای را خریداری کنید که در کنار مرغوبیت بالا و کیفیتی چشم گیر، از قیمت متناسبی نیز برخوردار باشد؛ ما ارده خوزستان را به شما معرفی می کنیم. ارده خوزستان به دلیل انجام نشدن مرحله پوست گیری قیمت کمتری نسبت به سایر ارده های سنتی تولید شده دارد. در این میان عوامل بسیاری بر فروش ارده تاثیرگذارند. از میان این عوامل، می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • کیفیت کنجد.
 • دستگاه فرآوری .
 • برند تولید کننده ارده.
 • نوع بسته بندی .
 • خرید به شکل عمده و یا در حجم کم.

فروش ارده به صورت فله در کشور

فروش ارده به صورت فله در کشور

در حال حاضر فروش ارده به صورت فله و برای سفارشات عمده در کشور صورت گرفته و قیمت محصول بر اساس نوع کنجد و کیفیت آن نرخ گذاری می شود. خریداران عمده این محصول با خرید به صورت فله هزینه بسته بندی محصول را نمی پردازند و این برای خریداران و متقاضیان این محصول کاملا مقرون به صرفه و اقتصادی خواهد بود. ارده فله بیشتر در شهرهای تولید کننده این محصول عرضه می شود و خریداران با مراجعه به این شهرها می توانند به شکل فله و عمده این محصول را خریداری کنند.

البته فروشگاه های اینترنتی نیز هستند که با ارائه محصول در بسته بندی های بزرگ باعث می شوند قیمت تمام شده محصول در هر کیلو بسیار نزدیک به نرخ ارده فله باشد. با مراجعه به این فروشگاه ها دیگر لازم نیست که صرف انرژی کرده و مراکز تجاری مراجعه کنید؛ بلکه شما می توانید در منزلتان به راحتی و با یک کلیک ساده مرغوب ترین ارده ایران را به راحتی خریداری کنید.

فروش ارده کنجد در دبه های ۱۰ و ۲۰ کیلویی قابل عرضه به مشتریان و متقاضیان سراسر کشور است. ارده فله از نظر قیمت و شرایط فروش برای خریداران و مشتریان بسیار به صرفه تر و ارزان تر  از نوع بسته بندی آن می باشد و این روش خرید به نفع افرادی است که از حجم بالای تقاضا بهره مندند.

سریع ترین راه خرید ارده فله

سریع ترین راه خرید ارده فله

به دلیل دستیابی راحت مشتریان به کالا، حذف زحمات و خطرات خرید غیر اینترنتی (سنتی) امروزه خرید اینترنتی رشد بسیار زیادی کرده است. سریع ترین راه خرید ارده فله در خرید اینترنتی از فروشگاه های دارای اعتبار و ضمانت نامه الکترونیکی می باشد از مزایای این روش می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • خرید مستقیم و بدون دخالت واسطه
 • صرفه جویی در زمان و انرژی
 • قابل اطمینان بودن از نظر کیفیت محصول
 • قیمت فروش مناسب تر این مراکز
 • تنوع بالا محصول و وجود درجه بندی های مختلف کیفی

در خرید اینترنتی فروشگاه های معتبر بدون واسطه به صورت مستقیم محصول خود را خریداری می کنید و در نتیجه محصول با کیفیت خالص با قیمت مناسب به دست شما می رسد.  از دیگر ویژگی های خرید بی واسطه توانایی تحقیق و تصمیم گیری به دور از فضای تبلیغاتی می باشد. همچنین در سفارش اینترنتی زمان و انرژی زیادی صرف رسیدن به فروشگاه مورد نظر نمی شود. با چند کلیک ساده می توانید بهترین محصولات را با بالاترین کیفیت را تهیه خواهید کرد؛ همچنین دریافت محصول درب منزل و یا محل کار در سریع ترین زمان ممکن از دیگر ویژگی های آن می باشد.

حراجی ارده در سراسر ایران

حراجی ارده در سراسر ایرانخرید ارده به صورت مستقیم از تولید کننده معمولا موجب کاهش هزینه پرداختی ما خواهد شد. از معروف ترین ارده ها که می توان با مراجعه مستقیم و همچنین با قیمت مناسب خریداری کرد؛ ارده اردکان و ارده بروجرد را می توان نام برد. قیمت ارده سنتی اردکان و قیمت ارده بروجرد نیز به صورت فله ای ، بسیار پایین تر از محصول بسته بندی شده آن می باشد.
قیمت حلوا ارده اردکان و قیمت ارده ترنگ اردکان نیز در صورت خرید به صورت مستقیم، برای خریداران و متقاضیان محصولات ارده و کنجدی، بسیار مقرون به صرفه تر است. به طور کلی می توان عنوان کرد که فروش ارده کنجد به صورت فله، در قیمت های بسیار پایین تری انجام می پذیرد.
ارده فرآوری شده که به صورت حلوا ارده ارگ اردکان ارائه می شود؛ یکی از محبوب ترین محصولات ارده در سراسر ایران است. می توان اذعان داشت که حلوا ارده اردکان، بسیار مناسب جهت خرید سوغاتی می باشد. ارده اردکان بهجتی هم از معروفترین نوع ارده در این شهر می باشد؛  قیمت ارده فله اردکان نیز مانند تمامی محصولات فله، پایین است خرید از مراکز مستقیم در شهرها مانند خرید از حراجی می باشد و توجه به این نکته در سفر حائز اهمیت است.

کشورهای وارد کننده ارده از ایران

کشورهای وارد کننده ارده از ایران

در کشورهای همسایه ایران، ارده مصرف زیادی دارد، دلیل استقبال زیاد از ارده، طبع گرم و انرژی بخشی آن است، مصرف ارده در کشورهایی مانند عراق، لبنان، کویت، امارات، عربستان بسیار بالاست. ارده در این کشورها به طحینه معروف است که با آن غذا پخته و یا به عنوان سس استفاده می شود.
از کارخانه های صادر کننده ارده، می توان به ارده قدیما، ارده شاه بل،ی ارده زرین و حلوا ارده عقاب اشاره کرد. در این بین، قیمت محصولات عقاب و قیمت ارده بارپاز قابلیت رقابت بیشتری با سایر محصولات دارا می باشد. از محصولات پرفروش کارخانه عقاب می توان ارده ۶۰۰ گرمی عقاب را نام برد. خرید از محصولات ایرانی، برای کشورهای وارد کننده، به صرفه بوده و در نتیجه ارده ارزان و با کیفیت را در اختیار خریداران بین المللی قرار می دهد.
باید در نظر داشت؛ ارده یکی از محصولات پرطرفدار در خاورمیانه می باشد. در نتیجه، در صادرات این محصول باید ابتدا به این منطقه و تعداد بالای خریداران ارده دقت کرد. کارخانجات متفاوت با بازاریابی در مناطق مختلف دنیا، اقدام به فروش این محصول و سایر محصولات به دست آمده از آن می کنند که فروش محصولاتی مانند حلوا ارده یا حلوا ارده شکری در سایر مناطق جهان می تواند بیشتر باب طبع و مناسب ذائقه واقع شود.

مزیت های استفاده از ارده

مزیت های استفاده از اردهاز مزیت های استفاده از ارده به شرح ذیل می باشد:

 • ارده به هضم غذا کمک می کند.
 • افزایش قدرت سیستم ایمنی بدن.
 • افزایش سطح کلسیم و در پی آن تقویت استخوان و دندان.
 • افزایش سطح تولید انرژی بدن.
 • کمک به رشد جنین در بدن مادر .

مصرف ارده به شکل معمول با خرما یا شیره خرما صورت می گیرد که مصرف هم زمان این محصولات باهم، باعث برطرف کردن کم خونی می شود. درصورت تمایل به خرید شیره خرما باید در نظر داشت قیمت عمده شیره خرما؛ با توجه به شکل بسته بندی آن کمتر می باشد. در نتیجه می توان مقدار بیشتری خرید کرد و از فواید ترکیب این دو خوراکی لذت بخش استفاده کرد.
طعم شیره خرما و ارده نیز مورد پسند کودکان است و این محصول معجزه آسا ، می تواند میان وعده و صبحانه لذیذی برای خردسالان باشد. همچنین می توان ارده را به صورت حلوا ارده شکری تهیه کرد. قیمت حلوا شکری کیلویی، در بیشتر مراکز فروش به صرفه است.

راهنمای نگهداری از ارده

راهنمای نگهداری از ارده

برای دستیابی بهتر به فواید ارده کنجد و همین طور فواید روغن کنجد ، بایستی با نحوه نگهداری از این ماده مغذی آشنایی داشت، ارده دارای اسید های چرب  است. این اسید ها زمانی که در معرض نور و گرمای زیاد قرار بگیرند، کیفیت خود را از دست داده و برای سلامت خطر آفرین خواهند بود.
بنابراین بهتر است ارده کنجد و همچنین دیگر فراورده های کنجد را در جای خشک، خنک و دور از آفتاب نگهداری کرد. تاریخ مصرف این محصول، توسط سازمان های بهداشتی و کارشناسان کارخانه ، تا شش ماه پس از تولید تعیین شده است، بدیهی است در صورتی که در محل مناسبی مثل یخچال نگهداری شود مدت زمان بیشتری قابل استفاده است.
در مدت زمانی که از محتوای ارده استفاده نشود، ارده، در ظرف ته نشین شده و روغن آن جدا می شود. اصطلاحا گفته می شود که محصول دو فاز شده است؛که این موضوع هیچ ربطی به نامرغوبی و یا فاسد شدن آن ندارد؛ بلکه به دلیل عدم استفاده از مواد شیمیایی افزودنی جهت یکنواخت نگه داشتن محصول است. درنتیجه توصیه می شود قبل از مصرف محتوای ظرف، به دقت مخلوط گردد.

مشخصات ارده با کیفیت بالا

مشخصات ارده با کیفیت بالااز مشخصات ارده خوب با کیفیت بالا، می توان به مواردی نظیر زیر اشاره کرد:

 • طعم خوب ارده که در بین عموم افراد مورد تایید باشد.
 • رنگ آن سفید مایل به قهوه ای باشد .
 • غلیظ باشد.

همچنین ارده ای که دارای روغن کنجد کافی باشد و بیش از حد روغن گیری نشده باشد در بین مردم  و عموم خریداران، مورد توجه است.  در بین موارد بالا استثنائاتی نیز وجود دارد مانند ارده مرغوب خوزستان که رنگ آن قهوه ای تیره است و دلیل آن، تبدیل کنجد بو داده همراه پوست به ارده می باشد؛ در نتیجه می توان گفت که طعم آن، دارای قدرت بیشتری بوده و به اصطلاح تلخی و گسی بیشتری را منتقل می کند.

تهبه ارده در بسته بندی های متنوع

تهبه ارده در بسته بندی های متنوع

گروه های تولیدی فرآورده های کنجدی، با کادری مجرب، عرضه انواع محصولات خود را نظیر: ارده، حلوا ارده، ارده شکلاتی، کرم ارده و روغن ارده کنجد را در بهترین و متنوع ترین بسته بندی با ” بهترین کیفیت و عالی ترین قیمت” به مشتریان ارائه نماید.

 تولیدی های موجود در کشور، با حذف واسطه های غیر ضروری در زنجیره عرضه، فروش و کاهش هزینه های محصول نهایی، انواع محصولات خود را به صورت آنلاین، در سریع ترین زمان ممکن به دست مصرف کنندگان در سرتاسر ایران می رسانند. همچنین می توان این محصول را به راحتی از فروشگاه های مختلف سراسر کشور نیز تهیه کرد.

تولید ارده در حجم های مختلف

تولید ارده در حجم های مختلف

ارده، در حجم های متفاوتی تولید و به دست خریدار می رسد. ارده های معروف مانند اردکان در صورت خرید عمده، تخفیفات قابل توجهی را شامل حال خریدار می کنند. کارخانجات تولیدی ارده، این محصول را در بسته بندی هایی در ابعاد مختلف تولید و به بازار عرضه می کنند.
همچنین این کارخانجات، محصولات و مشتقات حاصله از ارده را نیز با بسته بندی های متفاوتی ارائه می دهند. صادرات ارده، به خصوص به کشورهای همسایه، یکی از چشم اندازهای تولید کنندگان داخلی است. در نتیجه این عزیزان، با بسته بندی زیبا و کاربردی محصول و همچنین در وزن ها و حجم های متفاوت می توانند بازار فروش خوبی برای محصولات خود فراهم کنند.
 تولید و بسته بندی ارده در حجم ها مختلف موجب می شود که خریداران مختلف، با هر توان خریدی و هر تعداد مصرف کننده مد نظر بتواند محصول مناسب را تهیه کنند. کارخانجات متفاوتی با عرضه ارده ی با کیفیت، در بسته بندی های پانصد گرمی تا یک کیلویی توانسته اند نیاز بازار در فروش ارده را به راحتی تامین کنند.

خرید خوش طعم ترین ارده ها در تهران

خرید خوش طعم ترین ارده ها در تهران

ارده کنجد شکری به عنوان یک شیرینی سنتی می تواند جهت پذیرایی از میهمانان به عمل آید، به همین جهت در تهران خرید خوش طعم ترین ارده ها، در فروشگاه های عرضه ارده کنجدی امکانپذیر است.
مشتریان، ارده  را همراه با شیره در کنار چای مصرف می کنند و یا اینکه حلوای ارده را با مغز دانه هایی مانند پسته، تزیین کرده و جهت پذیرایی از میهمانان در مراسم های گوناگون به کار می برند. همچنین ارده کنجدی می تواند یکی از لذیذترین صبجانه ها را برای شما ایجاد کند.
مرکز فروش روغن ارده کنجد در تهران را می توان در شمار زیادی نام برد. می توان گفت که قیمت ارده در تهران، بسیار مناسب و به صورت پخش عمده و یا فروش جزئی، در شرکت ارده فروشی تهران انجام می شود‌.

بازار خرید و فروش ارده با انواع افزودنی ها

بازار خرید و فروش ارده با انواع افزودنی ها

شاید این روزها پیدا کردن فروشگاهی که به صورت تخصصی ارده و یا حلوا ارده شکری بفروشد کمی سخت باشد؛ اما فروشگاه های اینترنتی بسیاری، این محصول را با کیفیت و قیمتی مناسب به سراسر ایران ارسال می کنند.
یکی از مهم ترین دغدغه های خریداران روغن کنجد، اطمینان از سلامت و خلوص آن و همچنین طبیعی بودن آن روغن می باشد، توجه داشته باشید روغن کنجد طبیعی تا یکسال تاریخ انقضا دارد و در طول این زمان، رنگ، مزه و بوی آن به هیچ عنوان تغییر نمی کند، اما روغن هایی که دارای افزودنی ها و ناخالصی میباشند بعد از مدتی کیفیت اولیه خود را از دست می دهند و دیگر مناسب برای مصرف نمی باشند.
قیمت فروش هر محصول با توجه به بهای تمام شده و مواد اولیه مصرفی متغیر است، پس قیمت فروش بیش از حد ارزان، در واقع به خطر انداختن سلامت مصرف کننده، به دلیل استفاده از مواد اولیه بدون کیفیت است. در نهایت بهترین روغن کنجد طبیعی در محیطی کاملا تایید شده از نظر بهداشتی و با بهترین و مرغوبترین کنجد و بهترین دستگاه های کلد پرس فرآوری می شود.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
مشاور فروش: نصرت حداد
راه های ارتباطی:
mobile icon شماره موبایل: 09151074542
mobile icon شماره موبایل: 09151217759
fax icon فکس: 05137136735
email icon پست الکترونیکی: araztahini@gmail.com

مطلب پیشنهادی

56c2bbe641de000b84151c401cb04893

خرید عمده ارده کنجد سیاه

یکی از شرکت های پخش کننده این محصول سایت فروش اینترنتی ما است که شما می توانید با مراجعه به این سایت از محصولات با کیفیت و البته تازه و مقرون به صرفه نهایت استف

دیدگاهتان را بنویسید