خانه / درباره ما

درباره ما

about us

شرکت بازرگانی آراز سابقه ای طولانی، موفق و درخشان در زمینه فروش و عرضه محصولات و فرآورده های کنجدی در سطح بین المللی دارد. این شرکت با رسالت ارتقا سلامت و تغذیه سالم و همچنین با هدف حفظ اصالت سنتهای غذایی کهن و ایجاد الگوهایی نو در صنعت غذایی کشور ایجاد گردیده است.
این شرکت در راستای ایجاد اشتغال و راه اندازی کارگاههای تولیدی و بنگاههای اقتصادی زودبازده اقدام به تامین و فروش ماشین آلات و دستگاههای تولید ارده و کره ساز و همچنین دستگاههای روغنکشی نموده است.
کنجد یکی از قدیمیترین دانه های روغنی است که تاکنون شناخته شده است. کنجد دارای پروتئین و سرشار از اسیدآمینه های گوگرددار، ویتامینهای ب، ای، د و لسیتین می باشد که مقدار روغن آن درحدود ۵۰% است. از مهمترین مزایای محصولات این شرکت ارگانیک بودن، طعمها و مزه های طبیعی و متناسب با ذائقه مشتریان می باشد. شناسایی نیازهای جامعه، تولید و تامین سفارشات در سطح بین المللی به بهترین نحو و در نهایت بالاترین سطح رضایتمندی مشتریان از دستاورد های این شرکت می باشد.
مجموعه آراز در زمینه صادرات به کشورهای حوزه خلیج فارس، حوزه سی ای اس، آسیای شرقی، آفریقای جنوبی، ترکیه، عراق و سایر کشورها فعالیت گسترده ای دارد.