خانه / ارده کنجد / خرید فوق العاده ارده کنجد اصل شوشتر

خرید فوق العاده ارده کنجد اصل شوشتر

ارده یکی از خاص ترین محصولاتی می باشد که بسیار مقوی است. ارده کنجد اصل نیز یکی از انواع مرغوب و درجه یک این محصول می باشد که در شوشتر میزان تولید بالایی داشته و خرید و فروش فوق العاده ای با بهترین نرخ های فروش دارد. این ارده ها بسیار مرغوب می باشند و می توان با بهترین قیمت های روز آنها را تهیه کرده و از مصرف محصول لذت برد.

خرید فوق العاده  ارده کنجد اصل شوشتر

میزان پروتئین ارده کنجد اصل

میزان پروتئین ارده کنجد اصل ارده کنجد در انواع اصل و طبیعی میزان تولید بالایی داشته و املاح معدنی مختلفی از جمله: آهن، فیبر، پروتئین و برخی از املاح دیگر را دارا می باشد. ارده های کنجد بسیار پرخاصیت بوده و بر این اساس نیز میزان عرضه فوق العاده بالایی دارند.

میزان پروتئین موجود در این ارده بسیار مورد توجه می باشد و با مصرف آنها پروتئین مورد نیاز بدن به راحتی تامین می گردد. ارده کنجد اصل شوشتر دارای میزان پروتئین ۲۰ تا ۳۰ درصد می باشد.

دلیل این امر نیز وجود پروتئین فراوان در دانه کنجد می باشد که با تهیه ارده کنجد از محصول به صورت طبیعی می توان این پروتئین را از ارده اصل و خالص نیز دریافت کرده و با مصرف آنها و بهره مندی از پروتئین داخل محصول از خواص بی نظیر و شگفت انگیز آنها به خوبی بهره مند شد.

پروتئین موجود در ارده کنجد اصل موجب جلب توجه افراد مختلف به محصول مورد نظر شده است و از این روز خرید و فروش آنها دارای رونق بالایی می باشد. برای خرید آنها می توان به راحتی مرغوب ترین برند های تولید از محصولات را با خیال آسوده خریداری کرده و از پروتئین موجود در آنها بهره لازم را برد.

مرکز پخش ارده کنجد سیاه

مرکز پخش ارده کنجد سیاه ارده کنجد از انواع مختلف کنجد ها قابیلت تهیه شدن را دارند. یکی از مرغوب ترین این ارده ها از انواع کنجد سیاه تهیه می شود. ارده کنجد سیاه یکی از خاص ترین نوع ارده هایی می باشد که تولید و پخش بالایی از مراکز پخش معتبر دارد.

این ارده ها از مرکز پخش خود به صورت عمده و بدون واسطه عرضه شده و به راحتی در اختیار خریداران مختلف محصولات قرار می گیرند. این ارده های تهیه شده با کنجد سیاه به صورت کاملا طبیعی تولید می شوند. از این رو نیز طرفداران بسیار زیادی در ایران و دیگر کشور ها دارند.

مرکز پخش آنها نیز طبیعی ترین نوع محصول را عرضه کرده و آنها را با بهترین قیمت های روز در اختیار خریداران قرار می دهند. تمامی خریداران می توانند آنها را به صورت ویژه و با توجه به نیاز خود با نرخ مناسب خریداری کرده و مطلوب ترین استفاده را از آنها داشته باشند.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
مشاور فروش: نصرت حداد
راه های ارتباطی:
mobile icon شماره موبایل: 09151074542
mobile icon شماره موبایل: 09151217759
fax icon فکس: 05137136735
email icon پست الکترونیکی: araztahini@gmail.com

مطلب پیشنهادی

56c2bbe641de000b84151c401cb04893

خرید عمده ارده کنجد سیاه

یکی از شرکت های پخش کننده این محصول سایت فروش اینترنتی ما است که شما می توانید با مراجعه به این سایت از محصولات با کیفیت و البته تازه و مقرون به صرفه نهایت استف

دیدگاهتان را بنویسید