خانه / روغن کنجد / جایگاه فروش روغن کنجد اصل در تهران

جایگاه فروش روغن کنجد اصل در تهران

در سال های اخیر در کشور ما مردم برای داشتن رژیم غذایی بهتر و سالم تر به سمت استفاده از روغن های گیاهی و طبیعی رو آورده اند که در راس آنها روغن کنجد قرار دارد، که استفاده خوراکی و درمانی از آن قدمتی پنج هزار سال دارد و به ملکه روغن ها نیز معروف است. این روغن نه تنها در ایران بلکه در جهان هم بسیار مورد استفاده قرار می گیرد.

تهیه روغن کنجد اصل زحمت بسیاری دارد و مانند هر محصول مرغوب دیگر از قیمت بالایی برخوردار هستند که این سبب می شود افرادی سودجو محصولات تقلبی را وارد بازار کنند و افرادی که آگاهی در این مورد ندارند، هم هزینه را پرداخت نموده و هم محصول بی کیفیت دریافت می کنند.

جایگاه فروش روغن کنجد اصل در تهران

مواد اولیه استفاده شده در روغن کنجد اصل

مواد اولیه استفاده شده در روغن کنجد اصل مواد اولیه روغن کنجد، کنجد و ارده می باشد. دانه روغنی کنجد رنگ های مختلفی مانند سیاه و سفید و قهوه ای دارد ولی کنجد سفید از نظر طعم بهتر از نوع های دیگر آن است و بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد.

رنگ طبیعی دانه کنجد زرد است و علاوه بر این که بسیار مغذی و خوش بو است، از هر دانه آن چیزی حدود ۵۰ درصد روغن خالص به دست می آید.برای تقویت حافظه بسیار موثر است و از جمله خواص دارویی آن می توان به این موارد اشاره کرد که در طی دوران های مختلف در بیماری های روده کاربرد داشته و هم چنین از آن به عنوان پادزهر سم ها و برای از بین بردن جای سوختگی روی بدن استفاده می شود. گرچه از روغن کنجد در زمینه آرایشی هم استفاده می شود ولی عمدتا مصرف خوراکی دارد.

نرخ نهایی روغن کنجد اصل در خرید مستقیم

نرخ نهایی روغن کنجد اصل در خرید مستقیم همان طور که توضیح دادیم محصول با کیفیت بالا از قیمت بالایی هم برخوردار است، نرخ روغن کنجد موجود در بازار هم از این قائده مستثنا نیست. یکی از نکاتی که باید هنگام خرید به آن توجه کنید این است که سعی کنید خرید این محصول بی واسطه باشد به این صورت که مثلا یک برند معتبر را بشناسید و حتما آن را از مراکز مرتبط با آن برند یا سایت معتبر محصول خریداری کنید که هزینه ای که در آخر پرداخت می کنید یک قیمت معقول باشد یا روش دیگر آن است به کارگاه هایی که به صورت سنتی عمل روغن گیری را انجام می دهند مراجعه نمایید و به صورت مستقیم آن را تهیه کنید تا از اصل بودن آن مطمئن شوید. به این صورت می توانید یک خرید خوب و یک روغن کنجد سالم داشته باشید.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
مشاور فروش: نصرت حداد
راه های ارتباطی:
mobile icon شماره موبایل: 09151074542
mobile icon شماره موبایل: 09151217759
fax icon فکس: 05137136735
email icon پست الکترونیکی: araztahini@gmail.com

دیدگاهتان را بنویسید