خانه / دستگاه تصفیه روغن میکرون فیلتر / بازار خرید دستگاه تصفیه روغن میکرون فیلتر

بازار خرید دستگاه تصفیه روغن میکرون فیلتر

 فروش دستگاه تصفیه روغن میکرون فیلتر بسیار پر فروش می باشد. و دارای بازار داغ و پر رونقی می باشد. شما برای خرید انواع این دستگاه می توانید به صورت اینترنتی اقدام به خرید کنید.

بازار خرید دستگاه تصفیه روغن میکرون فیلتر

خصوصیات کلی دستگاه تصفیه روغن میکرون فیلتر

خصوصیات کلی دستگاه تصفیه روغن میکرون فیلتر دستگاه های تصفیه روغن خوراکی و تصفیه روغن رستوران یکی از دستگاه های بسیار مورد استفاده در ساخت رستوران ها و تهیه غذاهای سریع است. روغن های قابل استفاده مجدد یا رنگ را می سوزانند و یا طعم و عطر غذا را خراب می کنند و باعث هضم سنگین می شوند. اما اگر این روغن تصفیه شود ، می تواند دوباره برای پخت و پز استفاده شود. این دستگاه تا حد زیادی تمام ذرات معلق در روغن را از هم جدا کرده و رایحه و رنگ آن را زنده می کند. سرعت بالای فرآوری روغن از ویژگی های مهم تصفیه روغن کامل است که توسط گروه صنایع پیچیده طراحی و ساخته شده است و قادر به رقابت با نمونه های خارجی است.

خصوصیات دستگاه تصفیه روغن عبارت هستند از؛

امکان فیلتر روغن و تصفیه روغن بطور اساسی و با دقت بیشتر از نمونه خارجی فریماستر با عبور روغن از طریق ۴ فیلتر

امکان فیلتر روغن در مدت زمان بسیار کمی (بسیاری از فیلترهای روغن مدت زیادی طول می کشد تا بتوانند ۲۰ لیتر روغن را تصفیه کنند و این دستگاه می تواند این حجم روغن را در مدت زمان کوتاهی از دو دقیقه تصفیه کند)

امکان تصفیه روغن در دمای ۱۸۰ درجه سانتیگراد برای مدت طولانی

ظرفیت مخزن بالا در مقایسه با تمام مدل های موجود – ظرفیت مخزن ۴۵ لیتر

از چرخ های خوب و مقاومت در برابر حرکات در آشپزخانه های بزرگ و ظرفیت بالا برخوردار است ، می توانید تابه های سرخ شده خود را سریع و بدون هیچ محدودیتی فیلتر کنید و به دلیل هزینه بالای روغن می توانید با فیلتر منظم و دوره ای ، عمر روغن را تضمین کنید. چند روز افزایش یابد

این سیستم کاملاً اصیل و طراحی اولیه ، پمپ ، صفحه و طراحی داخلی است.

دارای گارانتی معتبر و خدمات پس از فروش می باشد

دارای مکانیسم بسیار مناسب برای باز و بسته شدن و بسیار سالم است

معتبر ترین فروشندگان دستگاه تصفیه روغن میکرون فیلتر

معتبر ترین فروشندگان دستگاه تصفیه روغن میکرون فیلتر فروشگاه های معتبر حضوری و اینترنتی بسیاری وجود دارد. که در زمینه فروش انواع دستگاه تصفیه روغن میکرون در حال فعالیت هستند. شما برای خرید انواع دستگاه تصفیه روغن میکرون می توانید به صورت مستقیم اقدام به خرید کنید.خرید مستقیم به دلیل بدون واسطه بودن از تولید کننده به مصرف کننده برای خریدار بسیار سود آور می باشد. خریدار می تواند با کمترین هزینه با کیفیت ترین محصول را خریداری کند.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
مشاور فروش: نصرت حداد
راه های ارتباطی:
mobile icon شماره موبایل: 09151074542
mobile icon شماره موبایل: 09151217759
fax icon فکس: 05137136735
email icon پست الکترونیکی: araztahini@gmail.com

مطلب پیشنهادی

68db70061f8dde47c95daef7697b0532

قیمت دستگاه تصفیه روغن مدل میکرون فیلتر

قیمت دستگاه تصفیه روغن میکرون فیلتر با توجه به کیفیت آن تعیین شده است. هر چه این محصول از کیفیت بالاتری برخوردار باشد قیمت آن نیز به مراتب بیشتر خواهد شد بنابرا

دیدگاهتان را بنویسید